Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

- 20401, Черкаська обл., Звенигородський район, м.Тальне, вул. Соборна, 28, код ЄДРПОУ 41326277; категорія замовника — юридична особа.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

«Масло солодковершкове "(ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 15530000-2 Вершкове масло)»

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ У ВКЛАДЕНОМУ ФАЙЛІ.