План заходів відділу освіти, молоді та спорту

Тальнівської міської ради

спрямованих на  запобігання та протидію булінгу (цькуванню)

Річний план заходів, щодо протидії булінгу.

1.

Підготовка наказу «Про порядок дій персоналу при зіткненні з випадками булінгу (цькування) в закладі освіти»

2.

Підготовка методичного бюлетня з нормативно-правовими документами та рекомендаціями по організації роботи з запобігання та протидії  булінгу (цькуванню) в закладах освіти.

3.

Нарада керівників закладів освіти щодо  створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти

Карман Р.М.

4.

Нарада керівників закладів дошкільної освіти щодо  створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти

Лозан Л.М.

5.

Розробка алгоритму роботи з розгляду інформацій про випадки булінгу.

Лабза Л.І.

6.

Проведення семінарів-практикумів з педагогами «Запобігання та протидія булінгу в освітньому середовищі».

Жовтень – травень

Методисти методичної служби відділу освіти,молоді та спорту

7.

Підготовка методичних рекомендацій для спеціалістів психологічної служби та класних керівників з розпізнавання видів булінгу.

8.

Індивідуальне консультування класних керівників, психологів, соціальних педагогів та батьків з випадків пов’язаних з насильством  у закладах освіти.

Протягом року

Лабза Л.І.

9.

Проведення тренінгів для активу Ліги старшокласників закладів освіти громади.

10.

Підготовка матеріалів на колегію відділу освіти «Про виконання законодавства з запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти»

11.

Підготувати матеріали для тренінгових занятть «Як протистояти тиску та відстоювати власну позицію» для учнів 5-7, 8-9 та 10-11 класів

12.

Семінар-практикум для класних керівників «Кібербулінг – відверта та прихована загроза».

13.

Семінари-практикуми для учителів початкових класів «Безпечна поведінка в Інтернеті»

Бурлака С.В.

14.

Круглий стіл за участю педагогів та батьків «Школа безпечна для наших дітей».

15.

Перегляд відео-роликів «Нік Вуйчич про булінг у школі», «Булінг у школі та як з ним боротися » та їх обговорення.

Практичні психологи,соціальні педагоги закладів освіти