26.04.2024 у КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Тальнівської міської ради Черкаської області" відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Коваль Лариси Вікторівни.

На нараді було розглянуто важливі питання щодо організації роботи пришкільних оздоровчих таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій, дотримання правил безпеки під час оздоровлення дітей в закладах освіти, організації свята обдарованих дітей та підведено підсумки моніторингу ведення ділової документації в закладах освіти. Учасники наради відзначили, що кожен на своєму напрямку роботи має вживати усіх необхідних заходів для створення безпечних умов, комфортного перебування, якісного харчування дітей у пршкільних оздоровчих таборах.