23 ківтня 2024 р. команда  Веселокутської  гімназії  «Спритні видри»  в Звенигородській дитячо-юнацькій спортивній  школа ім. І. Бардика  взяла участь у районних змаганнях  згідно прєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу та зайняла 4 місце серед 8 команд.

Дякуємо в організації турніру Олені Ємельяновій директору КЗЦФЗН «Спорт для всіх та молодіжний центр» Тальнівської міської ради,  головному судді Віталієві Миколайовичу Бабію,  суддям Олегові Леонідовичу Сидоренку, Андрієві Олександровичу Безуглому, медичному  братові Тальнівської гімназії № 3 Володимирові Павловичу Попсую. Також подяка учителям фізкультури закладів загальної середньої освіти, які підготовили дітей до проведення змагань.

# разом переможемо # плічопліч # Черкащина_шкільні_ліги