23 квітня 2024 р. о  09. 00 годині на стадіоні КОК « Співоче поле» відбулися  змагання з міні-футболу (дівчата) серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Тальнівської міської ради. У змаганні взяли участь 7 команд,  а саме: Тальнівського  «НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-гімназії,  Тальнівської ЗОШ   І-ІІІст.  № 2,  Майданецької ЗОШ І-ІІІ ст., Кобринівського гімназії, Веселокутської гімназії, Соколівоцької гімназії та Тальнівської гімназії № 3.

В результаті запеклих та цікавих ігор змагання закінчилися з такими результатами: І місце серед  шкіл І-ІІІ ступенів зайняла команда Тальнівської ЗОШ      І-ІІІ ст. № 2, ІІ місце – команда Тальнівського  «НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-гімназії , ІІІ місце – команда Майданецької ЗОШ І-ІІІ ст.    Серед  шкіл І-ІІ ступенів І місце зайняла команда Кобринівської гімназії, ІІ місце – Тальнівська гімназія № 3, ІІІ місце -  Веселокутська гімназія.