Цього тижня відбулися зональні змагання з баскетболу відповідно до проєкту «Пліч-о-пліч»  Всеукраїнські шкільні ліги» ІІІ територіального етапу за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

04.04.2024 о 9-00 год. в Звенигородській дитячо-юнацькій спортивній школі ім. І.Бардика брали участь у змаганнях команди дівчат Звенигородської, Катеринопільської та Тальнівської територіальних громад. За підсумками ігор команда  «Тальнівські ягуари» Тальнівського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназії»  зайняла 3 місце.

05.04.2024 в спортивному залі  Тальнівського  НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. № І –гімназія» о 9-00 відбулися змагання з баскетболу серед юнаків. Команда        «Ягуари»  Мошурівської ЗОШ І-ІІІ ст. проводила зустріч з командою «Рисі» Ризинської гімназії Водяницької громади. З рахунком 45:4 перемогу здобула команда « Ягуари»  Мошурівської ЗОШ І-ІІІ ст., зайнявши І місце.

Вітаємо команду «Ягуари» Мошурівської ЗОШ І-ІІІ ст., тренера Тичука Едуарда Валерійовича за зайняте І місце  та команду         «Тальнівські ягуари» Тальнівського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназії» та її  тренера Баланюка Максима Олександровича за зайняте ІІІ місце. Бажаємо їм перемог в наступних етапах.

Дякуємо за допомогу в організації турніру директору Тальнівського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» Голоті Ользі Степанівні,  суддям Тичуку Едуардові Валерійовичу, Баглаю Олегові  Михайловичу, Безуглому Андрієві Олександровичу.

# разом переможемо # плічопліч # Черкащина_шкільні_ліги