08.03.2024 в спортивному залі  Тальнівського   НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. № І –гімназія»  о 9-00 відбулися змагання з черліденгу серед дівчат  згідно проекту «Пліч-о-пліч»  Всеукраїнські шкільні ліги»  ІІ територіального  етапу за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та урочисте  закриття змагань.

Команди дівчат продемонстрували  запальні спортивні танці та жагу до перемоги. До участі долучилися  8 команд: Тальнівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. № І – гімназія»,  Тальнівська гімназія  № 3, Кривоколінський ліцей  І-ІІІ ст.,  Мошурівська ЗОШ І-ІІІ ст., Соколівоцька гімназія,  Веселокутська гімназія,  Тальянківська гімназія,  Білашківська гімназія.

Зауважимо, змагання з цього виду спорту  проводяться в Тальному вперше. Тож командам за короткий проміжок часу вдалося підготуватися до яскравих виступів та продемонструвати свої вміння та навики. Гарні постановки, цікаві виступи, видовищні гімнастичні піраміди, танцювальні перебудови, яскраві костюми все це демонстрували команди дивуючи та вражаючи глядачів.

За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

І місце – Веселокутська гімназія команда «Спритні видри» та  Тальнівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. № І – гімназія» команда «Тальнівські Ягуари»,

ІІ місце – Соколівоцька гімназія команда «Арктичні вовки»,  Тальнівська гімназія № 3 команда «Розсомахи».

ІІІ місце – Тальянківська гімназія команда  «Кугуари»,  Мошурівська ЗОШ І-ІІІ ст. команда «Ягуари».

Дві команди стали переможцями, журі було важко з вибором команди,  яка представлятиме нашу громаду на районному рівні, але враховуючи кількість балів за рівнем складності  команда Веселокутської  гімназії «Спритні видри» перемогла.

Дякуємо за допомогу в організації турніру директору Тальнівського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» Голоті Ользі Степанівні,  Васільєвій Людмилі Василівні, за  гарне та змістовне проведення заходу, директору  КЗ ЦФЗН «Спорт для всіх та молодіжний центр» Тальнівської міської ради Ємельяновій Олені Вікторівні,  суддям Якименко Людмилі Анатоліївні, Вдовиченко Інні Володимирівні, Тицькун Оксані Олексіївні. Також подяка учителям фізкультури, які підготовили дітей до проведення турніру та дітям.

# разом переможемо # плічопліч # Черкащина_шкільні_ліги