Захід відбувся під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту ТМР Лариси Коваль, за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрія Свідерського, за участю керівників закладів освіти Тальнівської міської територіальної громади.

На колегії розглядались актуальні питання розвитку освіти, зокрема:

• Про виконання у закладах загальної середньої освіти рішення сесії Тальнівської міської ради від 21.12.2020 року №2/8-15 "Про затвердження Програми правової освіти населення Тальнівської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки".
  • Про виконання Програми підтримки та розвитку молодіжної політики "Молодь Тальнівщини" у Тальнівській міській територіальній громаді на 2021 – 2025 роки.
  • Про виконання рішень колегії від 03.03.2023р.

Про роботу із зазначених питань інформували:

Качан В.О., консультант КУ "ЦПРПП" ;

Лозан Л.М., провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради;

Безталанна Л.Г., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Після завершення колегії було проведено нараду з керівниками закладів освіти, на якій було обговорено актуальні питання щодо організації харчування, ведення шкільної документації, атестації педагогічних працівників, проведення поточних ремонтних робіт, оптимізації закладів освіти, відміни проведення ДПА у 4-х, 9-х та 11-х класах, закупівлі спортивного інвентарю.