29 лютого 2024 року згідно плану роботи Центру в закладі дошкільної освіти №6 "Золотий ключик" відбулося засідання спільноти вихователів старших груп ЗДО громади.

У ході зустрічі обговорили тему "Формування патріотичного світогляду в дошкільників", форми та методи роботи з дітьми щодо виховання патріотичних почуттів. Керівник спільноти Олена Накошна озвучила презентацію "Особливості виховання патріотизму у дошкільників". Ділова гра "Виховуємо майбутнього громадянина" підняла позитивні емоції, розкрила секрети індивідуального підходу до малечі. Опрацювавши презентацію електронних ігор щодо патріотичного виховання, педагоги дійшли висновку, що майстерність вихователя та чітко продумана методика проведення дидактичних ігор патріотичного змісту забезпечать не тільки виховний, а й пізнавальний, освітній ефект.
Успіх патріотичного виховання залежить від правильної організації всього освітнього процесу в дошкільному закладі, - остаточна думка учасників заходу.

Також 29 лютого 2024 року відбулося засідання спільноти вихователів молодших та середніх груп закладів дошкільної освіти громади в режимі онлайн.
Уміння дітей дошкільного віку діяти в екстремальних умовах є життєво важливими і сформувати таке вміння - одне з важливих завдань педагога. Тому керівник спільноти Галан А.А. розкрила питання "Інформаційна безпека дітей в умовах війни та робота з батьками".

Роботу вихователів із дітьми під час тривог висвітлила вихователь ЗДО #2 ,,Берізка‘‘ Проценко Л.В., демонструючи презентацію "Весело граємо, тривоги забуваємо".
Вихователь ЗДО #6 ,,Золотий ключик‘‘ Шаповал Л.П. провела диспут "Обережно! Небезпечні ігри!" Керівник спільноти наголосила на комунікації з батьками дітей з особливими освітніми потребами.
Педагоги отримали матеріали засідання, які будуть корисними для вихователів, батьків і дітей.
Спільними зусиллями ми наближаємо нашу перемогу, наша сила в єдності!