10 листопада 2023 року о  09. 00 годині на стадіоні КОК « Співоче поле» відбулися  змагання з міні-футболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Тальнівської міської ради.

У змаганні взяли участь 4 команди, а саме: Тальнівського НВК,  Мошурівської ЗОШ І-ІІІ ст., Тальнівського економіко-математичного ліцею та Тальнівської ЗОШ І-ІІІст.  № 2. І місце серед  шкіл І-ІІІ ступенів зайняла команда Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ІІ місце – команда Тальнівського економіко-математичного ліцею, ІІІ місце – команда Тальнівського НВК.

Дякуємо в організації турніру Олені Ємельяновій директору КЗЦФЗН «Спорт для всіх та молодіжний центр» Тальнівської міської ради,  головному судді Владиславу Топтуну та судді Максиму Баланюку, медичній сестрі Мошурівської ЗОШ І-ІІІ ст. Анні Нишпорі. Також подяка учителям фізкультури закладів загальної середньої освіти, які підготовили дітей до проведення змагань.