20 жовтня 2023 року о  09. 00 годині в спортивному залі Тальнівського будівельно-економічного фахового коледжу відбувся  турнір з настільного тенісу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Тальнівської  міської ради.

До складу  команди входили: 2 юнаки та 2 дівчини. У турнірі взяли участь 10 команд закладів освіти, а саме: Тальнівький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - гімназія", Тальнівський економіко-математичний ліцей, Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Веселокутська гімназія,  Білашківська гімназія, Кривоколінський ліцей,  Зеленьківська гімназія, Тальянківський ліцей, Кобринівська гімназія та Лісівська гімназія. І місце серед  шкіл І-ІІІ ступенів зайняла Тальнівська ЗОШ І-ІІІст. № 2, ІІ місце - Тальнівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № І - гімназія», ІІІ місце – Кривоколінський ліцей. Серед  шкіл І-ІІ ступенів    І місце зайняла команда Зеленьківської гімназії, ІІ місце - Тальянківської гімназії, ІІІ місце  – Веселокутської гімназії.

Дякуємо в організації турніру директору Тальнівського будівельно-економічного фахового коледжу Андрющенку Андрію Миколайовичу, головному судді Ємельяновій Олені Вікторівні, суддям Баглаю Олегу Михайловичу  та Топтуну Владиставу Вікторовичу. Також подяка учителям фізкультури, які підготовили дітей до проведення турніру.