13 жовтня 2023 року о  09. 00 годині в залі засідань КУ «ЦПРПП» відбувся  шаховий турнір серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Тальнівської міської ради. Від кожної команди були преставники по 1 юнаку та 1 дівчині. У турнірі взяли участь 9 команд закладів освіти.

І місце серед шкіл І-ІІІ ст. зайняв Тальнівський економіко-математичний ліцей,  ІІ місце - Тальнівська  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ІІІ місце - Тальнівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № І гімназія". Серед шкіл І-ІІ ст. І місце -Легедзинська гімназія,  ІІ -Веселокутська гімназія,  ІІІ - Зеленьківська та Білашківська гімназії. Серед учнів шкіл І-ІІІ ст. І місце - Оратівська Ангеліна     (Тальнівський економіко-математичний ліцей), Мельник Давид (Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), ІІ місце - Іщук Ніка (Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), Нікончук Віктор (Тальнівський економіко-математичний ліцей), ІІІ місце - Коваленко Анна (Тальнівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № І гімназія"), Ільїнський Максим (Тальнівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № І гімназія"). Серед учнів шкіл І-ІІ ст. І місце - Дробина Владислав (Білашківська гімназія) та  Звіряка Мілана (Зеленьківська гімназія), ІІ місце - Кошман Максим (Веселокутська гімназія) та Щадіна Валерія (Легедзинська гімназія), ІІІ місце - Онищенко Данило (Легедзинська гімназія) та Іщук Діана (Соколівоцька гімназія).

Дякуємо в організації турніру Ємельяновій  О.В., яка  допомагала в проведенні турніру,  головному судді Дорошенку Петру Івановичу  та судді Сидоренку Олегу Леонідовичу. Також подяка учителям фізкультури, які підготовили дітей до проведення турніру.