9 жовтня 2023 року відбулося  засідання атестаційної комісії ІІ рівня  при відділі освіти,молоді та спорту Тальнівської міської ради. Лариса   БЕЗТАЛАННА, заступник голови атестаційної комісії,  повідомила, що відповідно до вимог Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 №805 (із змінами) провести атестацію педагогічних працівників необхідно у період  з 01 квітня до 25 квітня 2024 року, конкретну дату, час і адресу повідомляти за три дні до проведення атестації.

У разі подання педагогічними працівниками документів про проходження підвищення кваліфікації та про освіти у електронній формі можна подавати на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., на паперових носіях за  адресою: вул. Соборна,28,  каб. 108, м. Тальне.

ВИРІШИЛИ:

1. Провести атестацію педагогічних працівників в період з 01.04. 2024 до 25.04.2024 включно та повідомляти конкретну дату, час і адресу за три дні до проведення атестації.
  2. Визначити строк подачі документів за адресами та висвітлити їх на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради:

- вул. Соборна,28,  каб. 108, м. Тальне.