15 вересня 2023 року відбувся  спортивно-видовищний захід «Олімпійський тиждень». У змаганнях взяли участь 11 шкіл  нашої громади. За перемогу змагалося 88 спортсменів із Білашківської гімназії, Веселокутського НВК, Зеленьківської гімназії, Кривоколінського НВК, Майданецької ЗОШ, Мошурівської ЗОШ, Тальнівського НВК, Тальнівської ЗОШ № 2, Тальнівської гімназії № 3, Тальнівського ліцею та Тальянківської гімназії. У ході змагань були проведені естафети, вікторина та скульптурна композиція. Діти з великим задоволенням брали участь у іграх. За підсумками яких перше місце зайняли учасники Тальнівського НВК, друге місце посів Тальнівський ліцей, третє місце – Веселокутський НВК.

Вітаємо переможців змагань! І хочемо дати їм невелику пораду: будьте завжди впевненими у перемозі, ставте перед собою високі цілі і досягайте їх з завзяттям, виявляючи силу духу і притаманну вам майстерність! Будьте завжди в хорошій формі, адже для спортсмена це дуже важливо. Великих вам злетів і менше падінь! Удачі вам, юні спортсмени!

Дякуємо дітям, які були учасниками заходу та їх наставникам, керівникам закладів освіти. Також дякуємо адміністрації Тальнівського НВК за надану можливість провести спортивне свято, окрема подяка суддям: Валентині Забермах, Тетяні Мороз, Олені Ємельяновій та учителю фізкультури Тальнівського НВК  Олегові Сидоренку за допомогу у проведенні змагань.