Керуючись листом управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА від 07.10.2021 № 8114/01/01-42 «Про проведення Всеукраїнського форуму Молодіжні центри в Україні» відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради просить розмістити на сайті Тальнівської міської ради наступну інформацію:

«Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням у справах молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації у партнерстві з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр», Асоціацією молодіжних центрів України, громадською організацією «Форум розвитку громадянського суспільства», координаційною радою Ініціативи Партнерство «Відкритий Уряд» планується проведення Всеукраїнського форуму Молодіжні центри в Україні», що відбудеться 28 – 29 жовтня 2021 року у м. Львові.

До участі у форумі запрошуються представники молодіжних центрів (просторів), представники підліткових клубів, центрів юнацтва, центрів  краєзнавства та туризму, бібліотечних закладів, молодіжні працівники, які мають бажання розвивати мережу молодіжних центрів в Україні, представники профільних структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, які відповідають за розвиток молодіжної політики.

Під час форуму планується обговорення проєктів нормативно-правових

актів щодо розвитку молодіжних центрів та просторів в Україні, розроблених на виконання вимог Закону України «Про основні засади молодіжної політики».

Реєстрація на форум відкрита до 10 жовтня 2021 року (включно) за посиланням: https://cutt.ly/iECoLNY

Начальник                                                           Раїса КАРМАН