24 вересня 2021 року, у  рамках проведення Спартакіади серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Тальнівської міської ради у 2021-2022 навчальному  році, на базі Тальнівського навчально-виховного комплексу відбулися  змагання з шахів та шашок.  У запеклій боротьбі змагалися команди 11 закладів загальної середньої освіти: Тальнівського НВК, Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Тальнівської гімназії №3, Тальнівського економіко-математичного ліцею, Веселокутського НВК, Кобринівського НВК, Майданецької ЗОШ І-ІІІ ст., Білашківської гімназії, Соколівоцької гімназії, Лісівської ЗОШ І-ІІІ ст., Папужинського НВК.

У змаганнях з шахів серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів переможцями стали:

-серед дівчат

ІІІ м. – Ястремська Вікторія, Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (наставник Царенко І.Є.)

ІІ місце – Чередова Валентина, Тальнівський НВК (наставник Сидоренко О.Л.)

І місце – Біленька Інна, Тальнівський економіко-математичний ліцей (наставник Томащук С.В.)

серед юнаків

ІІІ місце – Мазур Іван, Кобринівський НВК (наставник Бабій В.М.)

ІІ місце – Нікончук Віктор, Тальнівський економіко- математичний ліцей (наставник Томащук С.В.)

І місце – Ільїнський Олександр, Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (наставник Царенко І.Є.)

Серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів призові місця здобули:

серед дівчат

ІІ місце – Собченко Діана, Веселокутський НВК ( наставник Біліченко Р.О.)

І місце – Луценко Яна, Білашківська гімназія (наставник Смілянець Б.В.)

серед юнаків

ІІІ місце – Гончарук Олег, Веселокутський НВК (наставник Біліченко Р.О.)

ІІ місце – Кучеренко Іван, Білашківська гімназія (наставник Смілянець Б.В.)

І місце – Лещенко Володимир, Тальнівська гімназія №3 (наставник Ємельянова О.В.)

Загальнокомандні місця у змаганнях з шахів розприділені наступним чином:

ІІІ місце – команди Веселокутського та Кобринівського НВК;

ІІ місце – команди Тальнівської гімназії №3 та Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

І місце – команди Білашківської гімназії та Тальнівського економіко- математичного ліцею.

У змаганнях з шашок серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів перемогу здобули:

серед дівчат:

ІІІ місце -  Дяченко Марія, Кобринівський НВК (наставник Бабій В.М.)

ІІ місце – Калімуліна Каріна, Лісівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (наставник Величко Б.С.)

І місце – Наливайко Юлія, Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (наставник Царенко І.Є.)

серед юнаків:

ІІІ місце – Лобунець Назар, Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (наставник Царенко І.Є.)

ІІ місце – Надюк Михайло, Лісівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (наставник Величко Б.С.)

І місце – Нестеров Олександр, Кобринівський НВК (наставник Бабій В.М.)

Серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів переможцями стали:

серед дівчат

ІІІ місце – Сотник Мілена, Білашківська гімназія (наставник Смілянець Б.В.)

ІІ місце – Степанець Анна, Папужинський НВК (наставник Слиновенко В.В.)

І місце – Дядюшкіна Анна, Тальнівська гімназія №3 (наставник Ємельянова О.В.)

серед юнаків:

ІІІ місце – Оратівський Олександр, Веселокутський НВК (наставник Біліченко Р.О.)

ІІ місце – Великий Віталій, Тальнівська гімназія №3 (наставник Ємельянова О.В.)

І місце – Цюмрак  Вячеслав, Білашківська гімназія (наставник Смілянець Б.В.)

Загальнокомандні перемоги  у змаганнях з шашок здобули:

ІІІ місце – команда Білашківської гімназії та Кобринівського НВК

ІІ місце – команда Папужинського НВК та Лісівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

І місце – команда Тальнівської гімназії №3 та Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Вітаємо наших юних спортсменів та їх наставників з перемогами і бажаємо високих успіхів у навчанні та нових перемог, як у спорті, так і у житті.