8 червня у великому демонстраційному залі КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» відбулось свято обдарованих дітей та молоді Тальнівської міської територіальної громади.

Традиційне щорічне урочисте свято обдарованої молоді – це віншування переможців, які упродовж навчального року гідно представляли Тальнівщину на обласних та всеукраїнських інтелектуальних конкурсах.
На початку радісного свята дітей, молодь та їх наставників, вихователів, привітав міський голова Василь Сідько, відзначивши, що у природі при наявності сприятливого ґрунту та дбайливого догляду зерно, що проростає, дає гарні плоди. «Я вважаю, що в нашій громаді дуже хороший ґрунт для плекання та зростання нових талантів, розумної, креативної, цілеспрямованої молоді, і гордий тим, що ми маємо висококласних педагогів, які майстерно та професійно зрощують зерна науки в дітях» - відзначив Василь Петрович.
До слова також були запрошені депутати Тальнівської міської ради Анна Новицька та Олександр Гижко, секретар міської ради Євгеній Безталанний, начальник відділу освіти, молоді та спорту, депутат Тальнівської міської ради Раїса Карман.
Під час привітань звучали слова підтримки, побажань настирливості у здобутті міцних знань учнів, вдячності педагогам та звичайно ж, гордості за нашу малу батьківщину, за юні ерудовані інтелектуальні обличчя громади.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту, депутат Тальнівської міської ради Раїса Карман привітала учнів та педагогів з перемогами та побажала постійного руху вперед, бажання самоудосконалюватися і розвиватися, впевнено та наполегливо йти до поставленої мети, ставити високі цілі та неодмінно їх досягати.
Досвідом від участі у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук поділились переможці ІІ та III етапів конкурсу.
Від педагогічної когорти громади зі словом виступили учитель української мови та літератури Тальнівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Ніна Романченко, директори Тальнівського будинку дітей та юнацтва Тальнівської міської ради Тетяна Чмига та Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи Тальнівської міської ради Іван Шевченко.
Загалом обдарованим дітям та молоді Тальнівської міської територіальної громади, а також їхнім педагогам-наставникам на урочистому дійстві було вручено ряд нагород, відзнак, дипломів, подяк, подарункових сертифікатів тощо.
Дипломами Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та сертифікатами відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради на отримання грошових винагород були нагороджені учні громади за зайняті призові місця у ІІ та III етапах та Грамотою Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми за участь у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.
Наставникам за підготовку переможців обласного та всеукраїнського етапів інтелектуальних конкурсів були вручені нагороди Комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», відзнаки відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради та сертифікати на отримання грошових винагород, а також подяки відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради за підготовку учасників обласного етапу інтелектуальних конкурсів.
Відзначаючи здобутки позашкільної освіти громади, керівників колективів та їх вихованців, переможців обласних та всеукраїнських конкурсів Тальнівського будинку дітей та юнацтва, Комунального закладу «Тальнівський центр науково-технічної творчості дітей та учнівської молоді Тальнівської міської ради Черкаської області», було нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради та сертифікатами на отримання грошових винагород.
Перемоги учнівських колективів у сфері туризму, краєзнавства та екскурсій були відзначені Грамотою обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради та екскурсійними поїздками.
Учнівські колективи, які впродовж навчального року показали хороші результати роботи в заходах національно-патріотичного спрямування, нагороджені екскурсійними поїздками.
Тренерів Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи Тальнівської міської ради, вихованці яких мають значні досягнення у спорті, було нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради, відзнаками та сертифікатами; сертифікати і грамоти відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради також були вручені спортивним командам і тренерам-викладачам за високі досягнення у спорті.
Вітання переможцям та викладачам-наставникам під час свята дарували учасники студії спортивного та сучасного танцю «Енергія», клубу спортивно-бального танцю «Лавіта», вихованці Тальнівського будинку дітей та юнацтва: сольні виконавці та ансамбль «Дзвіночки».
Окрім вручених нагород, подяк, відзнак та грошових премій, що передбачені в бюджеті Тальнівської міської територіальної громади, обдарована молодь, учнівські колективи та заклади освіти громади отримали також подарунки від спонсорів: Володимира Мовчана, ПП «Тальне-Агрохім», ТОВ «Добробут».