26 травня 2021 року у КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Тальнівської міської ради» відбулася онлайн-нарада начальників пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей. З питань організації відпочинку і оздоровлення дітей влітку 2021 року виступила Шишкова Л.І., консультант КУ ЦПРПП . З питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в умовах пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням дітей проінформувала Блюма Т.І., інженер з охорони праці відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради. Про заходи щодо належного санітарно – протиепідемічного забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2021 року повідомила Комар К.А., спеціаліст Тальнівського управління Головного управління держпродспоживслужби у Черкаській області .