ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної  посади директора  Тальнівського економіко – математичного ліцею Тальнівської міської ради Тальнівського району Черкаської області

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Тальнівський економіко – математичний ліцей Тальнівської міської ради Тальнівського району Черкаської області, адреса: вулиця  Замкова, 83,                      м. Тальне,  Черкаська область.

1. Найменування посади та умови оплати праці:

Директор;
         Посадовий оклад відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 травня 1993 за № 56, зі змінами, від  26 вересня 2005 року № 557, «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанов  Кабінету Міністрів України № 78 від 31.01.2001,  № 373 від 23.03.2011,  можливі надбавки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери»  від 30 серпня 2002 року № 1298, зі змінами та доповненнями.

1. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти:
    Посаду директора закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан, якого не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
  2. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

Претенденти на посаду директора закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копію паспорта  громадянина  України;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною)  не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

довідку про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі 24.05.2021 до відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради за адресою: вул. Соборна, 28, м. Тальне, Черкаська, 20401,  І поверх, каб. № 108.
          5. Дата та місце конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість:

Конкурсний відбір на посаду керівника  відбудеться  о 14.00 год.  25.06.2021  за адресою: вул. Соборна, 28, м. Тальне, Черкаська область,                    І поверх,  каб. № 107.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- 23 квітня 2021 року - прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

- 26 квітня  2021 року - оголошення про проведення конкурсу;

- з 27 квітня 2021 року  до 24 травня 2021 року (включно) – подання претендентами документів;

- з 25 травня 2021 року  по  31 травня 2021 року – перевірка  поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

- 31 травня 2021 року – прийняття рішення щодо допущення та/або недопущення до участі у конкурсі;

-  01 червня 2021 року - оприлюднення на офіційному вебсайті засновника переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі;

-  з 02 червня 2021 по 17 червня  2021 року - ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

-  25 червня 2021 року -  проведення конкурсного відбору;

- 30  червня  2021 року -  визначення переможця конкурсу та оприлюднення  результатів конкурсу.

Відповідальна особа – Дідковська Валентина Миколаївна  (04731) 3 25 35,