Завершився фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт».  У фестивалі узяли участь учні 8 класів з 13 закладів загальної середньої освіти громади. У зв’язку з дією карантинних обмежень

Фестиваль проводився  на території кожного  закладу з дотриманням протиепідемічних вимог та відео фіксацією заходу, яка надсилалася суддівській колегії для оцінювання.

Програма Фестивалю складалася з таких видів:

- Презентація команди: «Не хилися, червона калино, - маєш білий цвіт. Не журися, славна Україно, маєш добрий рід…» .

- Конкурс знавців історії українського козацтва: «Тільки тим історія належить, Хто за неї бореться й живе…»

- Стрибок у довжину з місця (хлопці, дівчата).

- Стрибки через скакалку протягом 30 сек. (дівчата)

- Нахил тулуба вперед із положення сидячи (хлопці, дівчата)

- Згинання - розгинання рук в упорі лежачи (хлопці).

- «Човниковий» біг 4 х 9 м (хлопці, дівчата);

Переможці та призери визначалися за трьома номінаціями: заклади загальної середньої освіти міста, навчально-виховні комплекси та  загальноосвітні школи села.

За підсумками фестивалю

ІV місце отримали команди Зеленьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Папужинського НВК.

ІІІ місце - Тальнівський економіко-математичний ліцей, Кобринівський НВК, Вишнопільська та Лісівська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів.

ІІ місце – Тальнівський навчально-виховний комплекс, Веселокутський навчально-виховний комплекс, Білашківська та Тальянківська загальноосвітні школи І-ІІ ступенів.

І місце – Тальнівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3, Кривоколінський НВК, Майданецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Переможці та призери фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» будуть нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради та заохочувальними призами, придбаними за кошти виконавчого комітету Тальнівської міської ради

Вітаємо команди – учасниці фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів  «Козацький гарт» закладів загальної середньої  освіти Тальнівської міської територіальної громади та їх наставників ,  за активну громадську позицію, пропаганду здорового способу життя та  формування національно-патріотичної самосвідомості.