У Майданецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Тальнівської міської ради  за участю консультанта КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників  Тальнівської міської ради» Качан В.О. відбувся  воркшоп  «БРИКОЛАЖ  В ОСВІТІ: Що? Коли?Як?».

Педагоги початкових класів поділилися досвідом, розповіли про цікаві методи та прийоми роботи з найменшими учнями.

Учителі Пономаренко Л.М., Горбенко В.В. розповіли, як на уроках використовують новітні технології. Були цікаві вправи «Коло ідей», «Поза часом», «Капелюх» тощо.

Учителі Мусієнко Н.А., Овчарук В.А., Радченко Л.В.  поділилися досвідом щодо використання техніки бриколажу, як навчити учнів тримати РАКЕТУ першості, продемонстрували вправи «Вікно», «Повітряна куля», «Колесо» тощо.

Консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Тальнівської міської ради» Качан В.О. запропонувала педагогам ряд практичних вправ, які допоможуть краще розібратися з методикою брико лажу,  успішно застосовувати її на заняттях та  відкривати  величезний простір для креативу, інновацій, творчості.