12.03.2021 року  у    КУ    «Центр  професійного розвитку  педагогічних працівників  Тальнівської  міської  ради»

відбулося  онлайн-засідання  ради старшокласників Тальнівщини,  учасники   якого  розглядали питання  проектної діяльності в учнівських колективах.

Впродовж 2020 року  учні  працювали   за відповідними напрямками Інтернет-проекту обласної Ліги старшокласників «Ми - патріоти Черкащини».  Вони  проводили дослідницьку роботу з вивчення історії рідного краю,  природоохоронні акції  та флешмоби, здійснювали благодійну та волонтерську діяльність, організовували  заходи, спрямовані на формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, співпрацювали з органами місцевого самоврядування з питань реалізації суспільно корисних справ  задля  покращення  життя  місцевої  громади. Матеріали своєї роботи  розміщували  на  сайтах обласної Ліги старшокласників, ради  старшокласників Тальнівщини, Youtube,  Facebook. За підсумками  Інтернет-голосування  2020 року  рада  старшокласників  Тальнівщини   посіла І місце.

Про підсумки  роботи   учнівських організацій в  Інтернет-проекті обласної Ліги старшокласників «Ми - патріоти Черкащини» у  2020 році  та завдання на 2021 рік  інформувала   консультант  з виховної роботи  Шишкова Л. І.

Представники   учнівських  колективів,  переможці  та  призери  Інтернет-проекту:  Сніжана Мельник  (Кобринівський  НВК), Олена Жуковіна  (Білашківська ЗОШ І-ІІст.), Анастасія Моргун  (Глибочківський НВК), Аліна Толочко  (Зеленьківська ЗОШ І-ІІст.) представили   свої   матеріали   ( презентації, відео,  слайд-фільми ) та  поділись  досвідом  роботи  з означеного питання.

Також виступили  учні Тальнівського НВК Валерія  Сапіга,  Соколівоцької   гімназії  Катерина  Бабенко,  Владислава  Голуб  та  педагог-організатор  цього закладу Марина Миколаївна  Мазур,  які  розповіли  про  проектну  діяльність  своїх  колективів     у 2021 році.

Дякуємо всім  за  результативну працю, активну  участь в онлай - засіданні ради старшокласників  та  бажаємо  успіхів у  подальшій роботі.