Всеукраїнська газета – тижневик «Освіта» підбила підсумки за 2020 рік у номінації на підтримку педагогічних  династій в Україні  -  «Лицарі відданості освіти», а також номінації «Кращий освітянин року» . З Черкаської області  номінантами на  звання «Кращий освітянин року» були представлені багато керівників освітянських структур, творчих вчителів – практиків, педагогів – новаторів, профспілкових лідерів.

Переможцем у номінації «Кращий освітянин року», лауреатом відзнаки «Залиш мені в спадщину думку найвищу» за книгу  про освітянські  подружжя Тальнівщини «Святиться учителя ім'я» визначено голову Тальнівської організації Профспілки працівників освіти і науки України Нестругіну Людмилу Митрофанівну.