З метою підвищення ролі сім’ї в системі фізичного виховання населення, відповідно до Плану заходів відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради щодо відзначення у 2020 році 24-ї річниці Конституції України та Дня молоді, у рамках всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» (онлайн),   родини Тальніської міської об’єднаної громади узяли участь у спортивно-масовому заході «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

За підсумками конкурсу «Мама, тато, я – спортивна сім’я» серед родин громади  на місцевому рівні переможцями стали:

І місце – родина Сидоренко (266 голосів);

ІІ місце – родина Кіхтенко (134 голоси);

ІІІ місце – родина Верзун (99 голосів);

ІУ місце – родина Каплюченко (55 голосів).

Родина Сидоренків посіла І місце в обласному спортивно-масовому заході у рамках всеукраїнського фестивалю.

Вітаємо переможців, бажаємо у майбутньому і надалі долати нові спортивні вершини!!!

Дякуємо  учасникам конкурсу за активну громадську позицію, приклад організації активного сімейного дозвілля, популяризацію здорового способу життя в колі сім’ї  та спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

Відзначення переможців відбудеться після послаблення карантинних вимог.