Оголошення

Повідомляємо, що  Міністерство молоді та спорту України відповідно до  пункту 5  Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки,  затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року №743 «Про затвердження Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки» та календарного  плану заходів щодо національно-патріотичного  виховання молоді на 2018 рік затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 15 березня 2018 року № 1126,  спільно з управлінням у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської ОДА та у співпраці з Центром  національно-патріотичного  виховання  дітей та молоді м. Луцька 3 20 по 23 вересня 2018 р. проводитимуть у Черкаській області (Чигиринський район, с. Буда, урочище Холодний яр) Всеукраїнську гру, спрямовану на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, «Теренова  гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак.

Із детальною інформацією про захід, можна ознайомитись на офіційній сторінці Гри у facebook за посиланням: http://WWW.facebook.com/terenivka.sich/.