02 грудня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся відбірковий етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020».

У вищезазначеному конкурсі Тальнівську громаду представляли Безпалий Олег Прокопович, учитель історії Тальнівської ЗОШ І-ІІ ступенів №3 Тальнівської міської ради та Загороднюк Ірина Сергіївна, учителька початкових класів Соколівоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Конкурсанти пройшли 2 конкурсних змагання: тестування професійної компетентності, а також конкурс «Захист педагогічної ідеї». Крім цього, попередньо були оцінені відеорезюме учасників конкурсу.

Відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради висловлює щиру вдячність Безпалому Олегу Прокоповичу, учителю історії Тальнівської ЗОШ І-ІІ ступенів №3 Тальнівської міської ради та Загороднюк Ірині Сергіївні, учительці початкових класів Соколівоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, які гідно представили Тальнівську міську об’єднану територіальну громаду у відбірковому етапі ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020».

Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.

Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців.

Загороднюк Ірину Сергіївну, яка стала переможцем відбіркового етапу у номінації «Початкова освіта» чекають ще більш напружені випробування - участь у фінальному етапі ІІ (обласного) туру Конкурсу.

Бажаємо Вам, Ірино Сергіївно, успішного фіналу в нелегкій боротьбі професіоналів.