24  травня 2024 р. на КОК  «Співочому полі» відбулися спортивно-масовий захід « Олімпійське лелеченя» та фізкультурно-оздоровчий захід «COOL GAMS», де діти демонстрували  свої вміння в спритності, кмітливості та силі. Олімпійський вогонь є традиційним атрибутом усіх Олімпійських ігор. Слово для відкриття Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» та право запалити почесний вогонь було надано начальнику відділу освіти, молоді та спорту Коваль Ларисі Вікторівні, яка побажала спортсменам міцного здоровя, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог. За звання кращих боролося 11 шкіл: Тальнівський НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст.№1-гімназія», Тальнівська ЗОШ  І-ІІІ ст.№2, Тальнівська гімназія №3, Тальнівський економіко-математичний ліцей, Кривоколінський ліцей, Мошурівська ЗОШ І-ІІІ ст., Майданецька ЗОШ І-ІІІ ст., Білашківська гімназія, Соколівоцька гімназія, Веселокутська гімназія, Кобринівська гімназія. В результаті цікавих і захопливих ігор місця були розподілені таким чином: в спортивно-масовому західі « Олімпійське лелеченя»  І місце зайняла  Соколівоцька гімназія,  ІІ місце - Веселокутська гімназія, ІІІ місце – Кривоколінський ліцей.  В фізкультурно-оздоровчому західі «COOL GAMS» І  місце посіла  Білашківська гімназія,  ІІ місце - Тальнівський НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст. №1-гімназія», ІІІ місце - Веселокутська гімназія. Команди були нагороджені кубками та грамотами, а спортсмени – медалями.