26.04.2024 о 09-00 на спортивному стадіоні та спортивному залі Тальнівського навчально-виховного комплексу  «ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1-гімназії» було проведено І етап  Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді у Тальнівській міській територіальній громаді.  В спартакіаді діти виконували такі завдання: біг 100 м., підтягування на перекладині ( юнаки), піднімання тулуба (дівчата), метання гранати Ф-1 на дальність, метання гранати Ф-1 на влучність, розбирання та збирання АК на швидкість (юнаки та дівчата). В усіх видах змагань за І, ІІ та ІІІ місця діти були нагороджені грамотами та медалями. Серед команд І місце зайняла команда Тальнівського навчально-виховного комплексу  «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-гімназії», ІІ місце –  Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ІІІ місце – Мошурівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Від КУ «Центру професійного розвитку педагогічних працівників та волонтерів  сім’ї  Даценків подарували кожній команді  медичні набори.

Дякуємо в організації турніру Олені Ємельяновій директору КЗЦФЗН «Спорт для всіх та молодіжний центр» Тальнівської міської ради,  головному судді Олександрові Івановичу Ярошу,  суддям Андрієві Олександровичу Безуглому, Володимирові Григоровичу Метушевському, а також Ользі Степанівні Голоті  директору Тальнівського навчально-виховного комплексу  «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-гімназії» та учителям предмету «Захист України» закладів загальної середньої освіти, які підготовили дітей до Спартакіади .