26.04.2024 о 09-00 на спортивному стадіоні та спортивному залі Тальнівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1-гімназії» було проведено І етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді у Тальнівській міській територіальній громаді. В спартакіаді діти виконували такі завдання: біг 100 м., підтягування на перекладині ( юнаки), піднімання тулуба (дівчата), метання гранати Ф-1 на дальність, метання гранати Ф-1 на влучність, розбирання та збирання АК на швидкість (юнаки та дівчата). В усіх видах змагань за І, ІІ та ІІІ місця діти були нагороджені грамотами та медалями. Серед команд І місце зайняла команда Тальнівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-гімназії», ІІ місце – Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ІІІ місце – Мошурівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Від КУ «Центру професійного розвитку педагогічних працівників та волонтерів сім’ї Даценків подарували кожній команді медичні набори.
Дякуємо в організації турніру Олені Ємельяновій директору КЗЦФЗН «Спорт для всіх та молодіжний центр» Тальнівської міської ради, головному судді Олександрові Івановичу Ярошу, суддям Андрієві Олександровичу Безуглому, Володимирові Григоровичу Метушевському, а також Ользі Степанівні Голоті директору Тальнівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-гімназії» та учителям предмету «Захист України» закладів загальної середньої освіти, які підготовили дітей до Спартакіади .