В м.Звенигородка 24 квітня 2024 року о 09-00 відбулися змагання з баскетболу серед юнаків згідно проекту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» ІІІ територіального етапу за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, де команда «Ягуари» Мошурівської ЗОШ І-ІІІ ст. зайняла почесне ІІ місце серед 4 команд, які вибороли І місця в зональних іграх, тренер команди Едуард Валерійович Тичук.
26.04.2024 м.Звенигородка відбулися змагання з спортивного орієнтування та волейболу, 2 команди «Тальнівські ягуари» Тальнівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1-гімназії» взяли участь у змаганнях. В змаганні зі спортивного орієнтування команда «Тальнівські ягуари» зайняла ІІ місце, тренер команди Олег Михайлович Баглай, а в змаганні з волейболу команда «Тальнівські ягуари» зайняла почесне І місце в ІІІ територіальному етапі «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», тренер команди Максим Олександрович Баланюк.
# разом переможемо # плічопліч # Черкащина_шкільні_ліги