На базі комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Тальнівської міської Черкаської області" 05.12.2023 відбулося засідання спільноти вихователів різновікових груп закладів дошкілної освіти Тальнівської громади.
![](/images/Page_R121.jpg)
Керівник спільноти Валентина Петренко, вихователь ЗДО с.Тальянки, розкрила питання "Особливості організації життєдіяльності дітей у закладі дошкільної освіти в сучасних умовах" і спонукала колег обговорити робочі питання організації життєдіяльності дітей у ЗДО. Вихователі щиро ділилися досвідом, що сприяло підвищенню фахового рівня та професійної майстерності.
Питання "Розвиток стресостійкості педагогів-дошкільників" розкрила психолог Центру Оксана Ткаченко і спрямувала діяльність педагогів на застосування внутрішніх ресурсів у кризовий період; поділилася власними напрацюваннями на шляху розвитку життєстійкості у вихователя та дитини-дошкільника. Свій виступ вона збагатила цілим арсеналом вправ, прийомів, психологічних завдань щодо розвитку стресостійкості в дітей та дорослих як продуктивний спосіб мінімізації травм війни в здобувачів освіти та педагогічних працівників.
Консультант Центру Оксана Булгак акцентувала увагу педагогів на удосконалення освітньої діяльності, підвищення професійної компетентності, спрямованої на якість навчання та виховання дошкільників.
Зустріч цікава, повчальна, продуктивна.